Одиночному режимі Dual вікно відгалужувачі і Multimode 1x 2, 2 х 2 плавлених волокно оптичний Lc відгалужувачі втрати

Одиночному режимі Dual вікно відгалужувачі і Multimode 1x 2, 2 х 2 плавлених волокно оптичний Lc відгалужувачі втрати

Особливості низьким надлишок втрати Різні спинанні співвідношення Компактний розмір додатків Далекомагістральних телекомунікації

Function

Особливості

Низький надлишок втрати

Різні спинанні співвідношення

Компактні розміри

Додатки

Далекомагістральних телекомунікації

Andamp системи кабельного телебачення; Fiberoptic сенсори

Локальна мережа

Експлуатаційні характеристики


Параметр

Технічні характеристики

Муфти співвідношення50/50%
Конфігурацію порту2 х 1 або 2 х 2
Направленість≥ 55dB
Робочої температури-20 до +75 ° C (-40 до + 85 ° C доступний за запитом)
Температура зберіганнявід -40 до + 85 ° С
Тип волокнаCorning одномодовому SMF-28, DS волокно або flexcore
Довжина волокон косу1 м
Пакет розміри (мм)Пакування M, N, A, B, C


Замовлення інформації


T

T
TTTTTTTTTTTT
Тип
Сорт
Довжина хвилі
Муфти співвідношення або затухання (дБ)
Порт
Пакет
Косу стиль
Тип волокна
З/роз'єм

S= Штепсельна вилка або одномодовому стандарт
W= Одномодовому широкосмугові пара

S =Спеціальні
P
= Клас P
A= Сорту

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 х 2
0202= 2 х 2
М= Пакет М
N= Пакет N
A= PackageA
B= PackageB
C= PackageC
1= 250um голими волокно
2= 900um жакет
3= 3 мм кабель

0= SMF-28
D= DS волокно
S= Спеціальні

0= None
1 =ФК/APC
2= ФК. / ШТ.
3= SC/APC
4= SC. / ШТ.
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Спеціальні


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників одиночному режимі dual вікно відгалужувачі і multimode 1 х 2 2х2 вплавляються волокон оптичних lc відгалужувачі втрати своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: одиночному режимі dual вікно відгалужувачі і multimode 1x 2, 2 х 2 плавлених волокно оптичний lc відгалужувачі втрати виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop