Одного, dual етап ізолятора волокна оптичні лазерного маркування машина Ціна і використовується волокна оптичні діод пульсуюче продукти

Одного, dual етап ізолятора волокна оптичні лазерного маркування машина Ціна і використовується волокна оптичні діод пульсуюче продукти

Одномісний етап ізолятора 1. Опис: одноступінчасті ізолятор є свого роду оптичний пристрій пасивний

Function

ОдноступінчастіІзолятор

1Опис

Одноступінчасті ізолятор є свого роду оптичний пристрій пасивний, його основні функції реалізувати позитивний передачі оптичного сигналу і перешкоджає зворотному світла.

2Особливості

Втрата низького вставки

висока ізоляції

Висока повернення втрати

Низький PDL

3Додатки

EDFA

Оптичне волокно системи тестування

Системи кабельного телебачення

Телекомунікаційної системи

Безпроводова мережа

4Технічні характеристики

Параметр

Клас P

Оцінка

Операційні довжина хвилі(Нм)

1310 або 1550

Ізоляція @ пропускання (dB)

≥40

≥38

Ізоляція (dB)

≥32

≥30

Вставки втрати @ пропускання (dB)

0.35

0.5

Вставки втрати (dB)

≤0.6

≤0.7

Повернення втрати (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,2 (0,05 за запитом)

Робочий діапазон довжини хвилі (Нм)

±15

Операційні (температура)

-20 + 70

Зберігання (температура)

-40 + 85

Тип волокна

Corning SMF-28

Довжина волокон (м)

1 метр кожного кінця

ПакетРозміри (мм)

5.5×30

Вручення Power(mW)

300

Нотаткиwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

5Відомості про замовлення:

ISO типу

Операційні довжина хвилі

Сорт

Тип волокна

Довжина волокон

Сполучна лінія

SIS =Одномісний

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L гурт

S = спеціальні

P = класу P

= Класу A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 мм

1 = 1,0 м
2 = 1,5 м
3 = 2,0 м
4 = спеціальні

0 = none
1 = ФК/APC
2 = ФК. / ШТ.
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC

1Опис

Подвійний етап ізолятор є свого роду оптичний компонент, його основні функції реалізувати позитивний передачі оптичного сигналу і перешкоджає зворотному світла.

2Технічні характеристики

Параметр

Клас P

Оцінка

Операційні довжина хвилі(Нм)

1310 або 1550

Ізоляція @ пропускання (dB)

≥55

≥53

Ізоляція (dB)

≥46

≥45

Вставки втрати @ пропускання (dB)

0.5

0.6

Вставки втрати (dB)

≤0.8

≤0.8

Повернення втрати (dB)

≥65/60

≥60/55

PDL (dB)

andlt; 0.05

andlt; 0,1

PMD (ps)

0,1 (0,05 за запитом)

Робочий діапазон довжини хвилі (Нм)

±30

Операційні (температура)

-20 + 70

Зберігання (температура)

-40 + 85

Тип волокна

Corning SMF-28

Довжина волокон (м)

1 метр кожного кінця

ПакетРозміри (мм)

5.5×30

Вручення Power(mW)

300

Нотаткиwithinthewholebandwidthof23;

withoutthelossofconnector, fusionsplicerandendface;

includealltemperatureoftheoverallPDLbandwidth.

3Відомості про замовлення:

ISO типу

Операційні довжина хвилі

Сорт

Тип волокна

Довжина волокон

Сполучна лінія

СІУ =Подвійний

13 = 1310nm
14 = 1480nm
15 = 1550nm
LB = L гурт

S = спеціальні

P = класу P

= Класу A

1 = 250um

2 = 900um

3 = 3 мм

1 = 1,0 м
2 = 1,5 м
3 = 2,0 м
4 = спеціальні

0 = none
1 = ФК/APC
2 = ФК. / ШТ.
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників одного, dual етап ізолятора волокна оптичні лазерного маркування машина Ціна і використовуваних волокно оптичний діод пульсуюче продукти своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: одного, dual етап ізолятора волокна оптичні лазерного маркування машина Ціна і використовуваних волокно оптичний діод пульсуюче виробників продукції заводу, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop