Косу безкоштовно простір ізолятор оптронів ізолятора Ethernet оптичних ізолятора перемикач чіп

Косу безкоштовно простір ізолятор оптронів ізолятора Ethernet оптичних ізолятора перемикач чіп

1. висока ізоляції 2 функцію. Компактний розмір додатки 1. Джерело світла для оптичні підсилювачі 2. Мікрорезонатори лазерний модуль

Function

Функція

1. HighIsolation

2. CompactSize

Додатки

1. LightSourceforOpticalAmplifiers

2. TunablelaserModule

3. SemiconductroLaserModule

PerformanceSpecifications

Параметр

Специфікація

OperatingWavelength(nm)

1310or1550orCWDMWavelength

Isolation(at23℃)(DB)

≧30

InsertionLoss(at23℃)(dB)

≦0.30

OuterDiameter(mm)

2.5

CapillaryEndAngle(℃)

6~8

FiberType

F0.9mmSMF-28

ConnectorType

ФК; SC; ST/LC

OperatingTemperature

-20to + 85

StorageTemperature

-40to + 85

* Allvaluesreferencedwithoutconnector

Orderinginformation

PFSI

X

XX

X

XX


HousingLength

Довжина хвилі

FiberLength

В / OutConnector


1 = 14.5mn

2 = індивідуальні

13 = 1310nm

15 = 1550nm

X = налаштувати

1 = 1,0 м

2 = 1,5 м

3 = 2,0 м

X = налаштувати

0 = none

1 = ФК/APC

2 = ФК. / ШТ.

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників косу безкоштовно простір ізолятор оптронів ізолятора ethernet оптичних ізолятора перемикач чіп своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: косу безкоштовно простір ізолятор оптронів ізолятора ethernet оптичних ізолятора перемикач виробники мікросхем, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop