GBIC трансивер 2 км - 20 км - 80 км SFP спеціальні 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP довжина хвилі

GBIC трансивер 2 км - 20 км - 80 км SFP спеціальні 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP довжина хвилі

100BASE-ZX SFP приймач-передавач (СМП, 1550nm, 80 км, LC, IND) продукт деталі ПОТ & митного партнерські відносини з різними світ клас OEM-виробників протягом 8 років

Function

100BASE-ZX SFP приймач-передавач (СМП, 1550nm, 80 км, LC, IND)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

SFP03-100ZX-55

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP

Швидкість передачі даних Макс

100 Мбіт

Довжина хвилі

1550nm

Макс кабель відстань

80 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

DFB 1550nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Ні

TX влади

-5 ~ 0dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -34dBm

Промислові температурний діапазон

-40-85 ° C (-40 до 185 ° F)

Узгоджена HTS код

8517706000

OEM andamp; Митний

Партнерські відносини з різними світового класу OEM-виробників над 8years, Sopofiber здатна забезпечити настроювану та ефективні рішення висока якість для всіх потреб і специфікацій, включаючи оптичного механічного проектування, ради заготовок друкованих плат (друкованої плати) макета й електричної схеми, програмного забезпечення andamp; Прошивки дизайн інтегрованих Асамблеї конкретними ярликами, і т. д. Бурхливі продажів і сприятливі Відгуки користувачів Sopofiber розширюється швидко по всьому світу і стає провідним постачальником оптичні комунікаційні промисловості. Якщо ви зацікавлені в нашій продукції, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Упаковка andamp; Маркування

Це легко взяти і добре захищений трансивер пакет маркуються і позначаються bysopofiberas за замовчуванням. Індивідуальні рішення етикетку чи упаковку доступні як запит.


100BASE-FX SFP SGMII трансивер Gigabit Ethernet SFP порти (MMF, 1310nm, за 2 км, LC, IND)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

SFP-GE-100FX

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP

Швидкість передачі даних Макс

100 Мбіт

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

2 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

FP-SGMII

Тип кабелю

JM!

DOM підтримки

Ні

TX влади

-19 ~-14dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -30dBm

Промислові температурний діапазон

-40-85 ° C (-40 до 185 ° F)

Узгоджена HTS код

8517706000

100BASE-LX SFP приймач-передавач (СМП, 1310nm, 20 км, LC, IND)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

SFP03-100LX-31

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP

Швидкість передачі даних Макс

100 Мбіт

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

20 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

FP-1310nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Ні

Промислові температурний діапазон

-40-85 ° C (-40 до 185 ° F)

Узгоджена HTS код

8517706000

100BASE-LX SFP приймач-передавач (СМП, 1310nm, за 15 км, LC, IND)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

SFP03-100LX-31

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP

Швидкість передачі даних Макс

100 Мбіт

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

15 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

FP-1310nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Ні

TX влади

-15 ~-8dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -28dBm

Промислові температурний діапазон

-40-85 ° C (-40 до 185 ° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників gbic 2 км - 20 км - 80 км sfp трансивер спеціальні 100, 1000basesx 1310nm-1550nm sfp довжини хвилі своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: GBIC 2 км - 20 км - 80 км SFP трансивер спеціальні 100, 1000basesx 1310nm-1550nm SFP довжини хвилі виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop