FIXED-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc кабель

FIXED-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc кабель

Опис фіксованого фланець SC/UPC волокно оптичний аттенюатор 1 ~ Факультативний Виправлена Attenuators 25dB використовуються в додатках, де вказаний заздалегідь визначеному розмірі легкої втрати.

Function

Опис
Виправлено фланець SC/UPC волокно оптичний аттенюатор 1 ~ 25dB Факультативний
Виправлена Attenuators використовуються в додатках, де вказаний заздалегідь визначеному розмірі легкої втрати.
Ми пропонуємо LC, FC, SC, ST, MU фіксували аттенюатор різних затухання рівня, від 1дБ до 25dB.
Ключові особливості
• Bellcore сумісний
• Довжина хвилі незалежні
• Міцність andamp; Проста й надійна конструкція
Технічні характеристики
• Операційні довжина хвилі: с. М.: 1310nm, 1550nm
• ММ: 850nm, 1300nm
• Повернення втрати: більш ніж 55dB (UPC)
• Затухання точність: + /-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Поляризації залежні втрати: менше, ніж 0.2dB
• Макс. Оптичні Вхідна потужність: 200mW
• Temp діапазон робочих: -40 ~ 80 ° C

Опис
Виправлено фланець LC/UPC волокно оптичний аттенюатор 1 ~ 20dB Факультативний
Виправлена Attenuators використовуються в додатках, де вказаний заздалегідь визначеному розмірі легкої втрати.
Ми пропонуємо LC, FC, SC, ST, MU фіксували аттенюатор затухання різних рівнях, від 1дБ до 20dB.


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc кабелю своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: FIXED-flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator lc кабель виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop