Волокно Ethernet конвертер A10-100-1000 м ЗМІ конвертор і волокна до медіа Ethernet

Волокно Ethernet конвертер A10-100-1000 м ЗМІ конвертор і волокна до медіа Ethernet

Опис FM-3100 серії 10/100/1000 Ethernet М media converter приймає перемикання технологіям виконала медіа перетворення.

Function

Опис
FM-3100 серії 10/100/1000 Ethernet М media converter приймає перемикання технологіям виконала медіа перетворення. Відповідає вимогам IEEE802.3z і IEEE802.3ab стандартів і підтримує два типи ЗМІ мережного підключення: 10 /100/1000Base-T і 1000Base-SX/LX. Всеукраїнський тур перетворює електричних сигналів 10/100/1000Base-T витої пари з оптичних сигналів 1000Base-SX, розширення мережі, відстань передачі від 100 м по мідних кабелях до 220 м (волокно розмір: 62.5/125μm)/550m (волокно розмір: 50/125μm) за допомогою оптичних кабелях. Він підтримує передачі в багаторежимні dual волокна; подвійний волокна, одного волокна.
Особливості
• Підтримка Інтер перетворення між 10/100/1000Base-TX і 1000Base-SX
• Підтримка повнодуплексна та напівдуплексна і його авто відчув
• Підтримка автоматичного підключення хрест вита пара інтерфейсів, полегшуючи введення в експлуатацію системи і установки
• Підтримка передачі подовжені VLAN пакети
• Підтримка якості обслуговування (QoS) та забезпечення передачі пакетів VoIP
• Підтримка STP сформувати резервної мережі
Додатки
• 10/100/1000Mbps швидко оптичних міжміського передавальної мережі Ethernet

Експлуатаційні характеристики

Параметр

Технічні характеристики

Режим доступу

10/100/1000Mbps

Стандарт

IEEE802.3ab 1000Base-T, IEEE802.3z 1000Base-SX/LX Gigabit thernet, IEEE802.1qVLAN,
IEEE802.1p QoS, IEEE802.1d, що охоплюють дерево

Довжина хвилі

Mulitmode:850; Одномісний-режимі: 1310 / 1550nm

Відстань

5 категорії вита пара: 100 м
Волокна: мульти-режим 50/125,62.5/125μm (максимальна відстань до (220 m або 550 м)
Волокна: одномісний-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm режимі (Макс відстань до 20-80 км)

Порт

RJ45-порт:
Для підключення STP/UTP 5 категорії кручений пари
Один оптичний порт:
Багаторежимні, подвійна волокна: SC (50, 62,5/125μm)
Одиночному режимі, dual волокна: SC або FC (9/125μm)
Одномісний одне волокно режим: SC або FC (9/125μm)

Засоби перетворення

Медіа-перетворення

MAC адреса таблиці

1 К

Буферний пробіл

256kbit

Потік керування

Повний дуплекс: потік контролю;
Напівдуплексний: зворотного тиску

Затримка

Магазин і вперед: 9.6μs; вирізати через: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

НАПРАЦЮВАННЯ НА ВІДМОВУ

100,000 Годинники

Світлодіодний індикатор

PWR (блок живлення), FX ПОСИЛАННЯ (оптичний зв'язок дії), TP LINK1000 (вита пара link1000M),
TP LINK100 (вита пара посилання 100 М), TP закон (вита пара пакет пересилання)

Джерело живлення

DC5V 1A (зовнішній), AC220V 0.5A / DC-48 (внутрішній)

Споживана потужність

5W

Робочої температури

-10 ~ +55

Операційні вологості

5%~90%

Підтримання температури

-40 ~ 70ºC

Збереження вологості

5% ~ 90% non конденсації

Розміри

Зовнішній блок живлення: 26mmx 70 мм х 95 мм
Внутрішній блок живлення: 30 мм х 110 мм х 140 м

Замовлення інформації

Модель

Довжина хвилі

Волокно

TX порт

Волокно режим

TX живлення (дБм)

RX сіна.
(дБм)

Відстань

FM-3100-02

850nm

SC/САНКТ

RJ-45

ММ, дуплекс

-17~-12

≤-20.0

550 м

FM 3100 L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3~-8

≤-23.0

20 км

FM-3100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3~-0

≤-25.0

40 км

FM 3100 L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

andgt; 1

≤-27.0

80 км

FM-3101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8~-3

≤-23.0

20 км

FM-3101-L2B

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8~-3

≤-23.0

20 км

FM-3101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-3101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

40 км

FM-3101-L6A

T1490/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

60 км

FM-3101-L6A

T1550/R1490

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-3~0

≤-23.0

60 км

PDF
10-100-1000 мультимедійні конвертер

Опис
FM-11 серія Ethernet media converter може перетворення даних електричних сигналів 10Base-T і 100Base-TX кручений пари з оптичних сигналів 100Base-FX. Вона поширюється мережі передачі відстань від 100 м по мідних кабелях 120 км за допомогою волоконно-оптичного кабелю. Це дає можливість даних для передачі в двох різних середовищах електричних і оптичних мереж за технологією даних посилання L2 магазин і вперед або той PHY L1 cut через). Він підтримує передачі багаторежимні dual волокна, dual волокна, одного волокна.
Особливості
• 0/100 Мбіт авто відчули, сприяння модернізацію мережі
• Вбудований ефективного перемикання для основного здійснювати передачу керування і зменшити широкомовні пакети
• Повний дуплекс і напівдуплексна відчули авто
• Підтримка автоматичного підключення хрест вита пара інтерфейсів, полегшуючи введення в експлуатацію системи і установки
• Підтримка низько timelag передачі
• Підтримка передачі подовжені пакетів до to1600 байт
• Підтримка передачі подовжені VLAN пакети
• Підтримка якості обслуговування (QoS), забезпечення передачі пакетів VoIP
• Підтримка STP сформувати резервної мережі
• Надзвичайно низький рівень енергоспоживання (менше 2W), повільному вогні, надійної і стабільної продуктивність і великий термін експлуатації

Експлуатаційні характеристики

Параметр

Технічні характеристики

Режим доступу

10/100 Мбіт

Стандарт

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Довжина хвилі

Mulitmode:850 / 1310nm; Одномісний-режимі: 1310 / 1550nm (опція)

Відстань

5 категорії вита пара: 100 м
Волокна: мульти-режим 50/125,62.5/125μm (Макс відстань до 2 км або 5 км)
Волокна: одномісний-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm режимі (Макс відстань до 20-120 км)

Порт

RJ45-порт:
Для підключення STP/UTP 5 категорії кручений пари
Один оптичний порт:
Багаторежимні, подвійна волокна: SC або ST (50, 62,5/125μm)
Одиночному режимі, dual волокна: SC або FC (9/125μm)
Одномісний одне волокно режим: SC або FC (9/125μm)

Засоби перетворення

Перетворення засобів масової інформації, магазин і вперед/cut через

MAC адреса таблиці

1 К

Буферний пробіл

1Mbit

Потік керування

Повний дуплекс: потік контролю;
Напівдуплексний: зворотного тиску

Затримка

Магазин і вперед: 9.6μs; вирізати через: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

НАПРАЦЮВАННЯ НА ВІДМОВУ

100,000 Годинники

Світлодіодний індикатор

PWR (блок живлення); FX ПОСИЛАННЯ/акт (оптичний зв'язок/Акція)
FDX (повний дуплекс FX), TP ПОСИЛАННЯ/акт (кручений пари посилання/Акція)
TP 100 (100 М швидкість передачі з кручений пари),
FX-100 (100 М швидкість передачі з оптичного волокна)

Джерело живлення

DC5V 1A (зовнішній), AC220 0.5A / DC-48 (внутрішній)

Споживана потужність

andlt; 2W

Робочої температури

-10 ~ +55

Операційні вологості

5%~90%

Підтримання температури

-40 ~ 70ºC

Збереження вологості

5% ~ 90% non конденсації

Розміри

71 мм (W) * 94 мм (D) * 26мм (H) (зовнішнього джерела живлення)

Замовлення інформації

Модель

Довжина хвилі

Волокно

TX порт

Волокно режим

TX живлення (дБм)

RX сіна.
(дБм)

Відстань

FM-1100-02

850/1310nm

SC/САНКТ

RJ-45

ММ, дуплекс

-22 -12

≤-30

2 км

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-15--8

≤-37

20 км

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-8 до -3

≤-37

40 км

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3-0

≤-37

60 км

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-8 до -3

≤-40

80 км

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3-0

≤-40

100 км

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

0-3

≤-40

120 км

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-13--8

≤-36

20 км

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-13--8

≤-36

20 км

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-5--3

≤-36

80 км

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-5--3

≤-36

80 км

PDF
10-100 мультимедійні конвертер

Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників волокна ethernet конвертер a10-100-1000 м ЗМІ конвертор і клітковини ЗМІ ethernet своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: волокно ethernet конвертер a10-100-1000 м конвертор медіа і волоконно media ethernet виробникам, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop