Волокон оптичних безпроводової мережі Dual 1 х 2 1x2t механічні оптичний перемикач і цифровий оптичний аудіо перемикач напроти

Волокон оптичних безпроводової мережі Dual 1 х 2 1x2t механічні оптичний перемикач і цифровий оптичний аудіо перемикач напроти

SOPOfiber ' серії S перемикач з'єднує оптична каналами переспрямувавши вхідних енергії оптичного сигналу до вибраного виводу волокно

Function

SOPOfiber й #39; Серія S перемикач з'єднує оптична каналами переспрямувавши вхідних енергії оптичного сигналу до вибраного виводу волокна. Це досягається за допомогою на видачу патенту власності конфігурацію оптико механічних і активується через електрощитової сигналу. Перемикач пропонує ультра-високою надійністю і швидкого перемикання швидкості, а також двонаправленого продуктивності. Росіяни Примусовий fiberoptic перемикачі, правда, перемикання рішення для оптичних мережевих додатків.

Особливості


Додатки


Патенти

  • Неперевершену низька вартість

  • Втрата низького вставки

  • Висока канал ізоляції

  • Високо стабільний і надійний

  • Епоксидні вільний шлях оптичні

  • Запиральний або Non замковий


  • Оптичні Netrwork захисту/відновлення

  • Енергії оптичного сигналу маршрутизації

  • Настроюється оптичних додати/видалити

  • Передавач і приймач захисту

  • Тест-смужки для мережі

  • Контрольно-вимірювальні прилади


  • Патентна очікування

Експлуатаційні характеристики


Параметр

Специфікація

Канал довжина хвилі1260nm to1360nm або 1510nm до 1610nm1310nm / 1550nm ± 40 нм
Вставки втрати

Клас P

Сорт

Клас P

Сорт

≤ 0.5dB≤ 0.8dB≤ 0.7dB≤ 1.0dB
Температура залежні втрати≤ 0.15dB≤ 0.20dB≤ 0.15dB≤ 0.20dB
Довжина хвилі залежні втрати≤ 0.25dB≤ 0.3dB
Поляризація залежні втрати≤ 0.05dB
Канал перехресні розмови≥ 55dB
Повернення втрати≥ 55dB
Повторюваність± 0.02dB
Перемикання швидкості (тип.)4ms
Робоча напруга5V
Довговічність (циклів)10 мільйон
Оптичної потужності500mW
Робочої температури0 до 70 ° C
Температура зберіганнявід -40 до + 85 ° С
Тип волокнаSMF-28
Довжина волокон1.0 м + /-0.1 м
Пакет розміриH пакет: L22.3mm х W12.1mm х H11.0mm; V пакет: L25mm х W12.6mm х H8.5mm


Електромонтаж Pin конфігурації


Оптичним PathPort1-Port2, Port1and #39; -Port2and #39; Port1-Port3, Port1and #39; -Port3and #39; Електричний DriveNon-LatchingPin1Pin10LatchingPin1Pin5Pin6Pin10V + GNDGNDV + датчик StatusNon замки і LatchingPin2-3, Pin8-9 OpenPin2-3, Pin8-9 ClosePin3-4, Pin7 8 ClosePin3 4, Pin7-8 відкритим


Замовлення інформації


2MS

TTTTTTTTTTTT
Параметр
Операційні довжина хвилі
Порт
Сорт
Косу стиль
FiberLength
З/роз'єм

L= Запиральний
N= Non замки

15= 1510 до 1610nm
13= 1260 до 1360nm
35= 1310 до 1550nm

0102= 1 х 2

P= Клас P
A= Сорту

1= BareFiber
2
= 900um жакет

1= 1.0 м
2= 2,0 м

0= None
1 =ФК/APC
2= ФК. / ШТ.
3= SC/APC
4= SC. / ШТ.
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC

H= HPackage
V= VПакет

Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchconnectsopticalchannelsbyredirectinganincomingopticalsignalintoaвибрані

outputfiber. Thisisachievedusingapatentpendingoptomechanicalproprietaryconfigurationandactivatedviaanelectrical

controlsignal. Sopofiber'1x2TMechanicalOpticalSwitchsupportallwavelengthat1260nm ~ 1650nm,itoffersultrahighreliability,

lowinsertionloss, fastswitchingspeedaswellasbidirectionalperformance. TheopticalswitchesarewidelyusedforOpticalNetwork,

Захисту, TransmitterandReceiverProtection, NetworkTestSystemandInstrumentations.

Особливості

1. UnmatchedLowCost

2. LowinsertionLoss

3. HighChannelIsolation

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Запиральний 6.LatchingandNon

Додатки

1. OpticalNetwork

2.Protection/відновлення

3. OpticalSingnalRouting

4.ConfigurableOpticalAdd/падіння

5. Transmitterandreceiverprotection

6. NetworkTestSystem

PerformanceSpecifications

Параметр


FY - 1 × 2T

WavelengthRange

нм

850

1260~1650

OperatingWavelength

нм

850

1310/1490/1550/1625/1650

InsertionLoss

дБ

Typ:0.8Max:1.2

Typ:0.5Max:0.8

ReturnLoss

дБ

MM≥30SM≥50

Перехресних перешкод

дБ

MM≥35SM≥55

PDL

дБ

≤0.05

WDL

дБ

≤0.25

TDL

дБ

≤0.25

Повторюваність

дБ

≤±0.02

Джерело живлення

V

3.0or5.0

Все життя

Разів

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

МВт

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Вимір

мм

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Specificationmaychangewithoutnotice.

Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

PIN-коди

Тип

PIN-код

ElectricDrive

StatusSensor

1×2

канал

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Запиральний

P1, P2

V +

GND

--

--

Відкриті

Закрити

Закрити

Відкриті

P1-P3

--

--

GND

V +

Закрити

Відкриті

Відкриті

Закрити

Non замки

P1, P2

V +

--

--

GND

Відкриті

Закрити

Закрити

Відкриті

P1-P3

--

--

--

--

Закрити

Відкриті

Відкриті

Закрити

OpticalRoute

Технічні характеристики

Напруга

Струм

Опір

5Vlatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

Запиральний 5Vnon

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3Vlatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

Запиральний 3Vnon

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Режим

Довжина хвилі

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Сполучна лінія

S = SM

M = ММ

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

62 = 1625nm

65 = 1650nm

15 = 1310/13/1550nm

X = інші

3 = 3V

5 = 5V

L = Запиральний

N = Non замки

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X = інші

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 мм

30 = 3,0 мм

X = інші

1 = 1 м

2 = 1,5 м

X = інші

0 = none

1 = ФК. / ШТ.

2 = ФК/APC

3 = SC/PC

4 = SC/APC

5 = ST. / ШТ.

6 = ST/APC

7 = LC/PC

8 = LC/APC

X = інші


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників волокон оптичних безпроводової мережі dual 1 х 2 1x2t механічні оптичний перемикач і цифровий оптичний аудіо перемикач напроти своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: волокон оптичних безпроводової мережі dual 1 х 2 1x2t механічних оптичних перемикач і цифровий оптичний аудіо перемикач box виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop