A10-100 SFP-мультимедійні конвертер швидкий Ethernet і волокон на мідь коаксіальний волокно оптичний конвертер

A10-100 SFP-мультимедійні конвертер швидкий Ethernet і волокон на мідь коаксіальний волокно оптичний конвертер

Опис високопродуктивних волоконно посилання Ethernet подовжувачі забезпечують до 120 км Ethernet розширення через волокна.

Function

Опис
Висока продуктивність волокна посилання Ethernet подовжувачі забезпечують до 120 км Ethernet розширення через волокна. FS-1100 модель ідеально підходить для кампусу мережі, підключення віддаленого локальних мереж і сприяння оптична зв'язок останньої милі митрополита локальної мережі (MAN) і за його межами. Вона надає економічно ефективні рішення plug-and-play для дальній 10Base-T або 100Base-TX Ethernet розширень і додаткова перевага 10/100 М авто узгодження, робить його ідеальним вибором при плануванні майбутніх upgrades 10Base-T мережі. Перетворювачі Ethernet волокна ультра-мініатюрна за розміром оснащені і екранованих RJ45 Ethernet jack, SFP стиль волоконно оптичного з'єднання. Вбудований авто зондування можливості нових перевантажувачів повну або напівдуплексна Ethernet операції без додаткових настройок, які необхідні!
Особливості
• Відповідно до IEEE802.1 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX MDI/MDI-X авто IEEE802.3 переговорів, 10/100 М auto переговорів
• Підтримує повний/наполовину дуплекс, точка-точка прозорі передачі
• З одного SFP слот
• Plug-and-play, легко установки
• Можна вставити до 2U 19andquot; 14 слоти Rackmount (зовнішнього живлення)
Додатки
• 10/100 Мбіт Gigabit оптичних міжміського передавальної мережі Ethernet

Експлуатаційні характеристики

Параметр

Технічні характеристики

Режим доступу

10/100 Мбіт

Стандарт

IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX, 100Base-FX;

Довжина хвилі

Mulitmode:850 / 1310nm; Одномісний-режимі: 1310 / 1550nm (опція)

Відстань

5 категорії вита пара: 100 м
Волокна: мульти-режим 50/125,62.5/125μm (Макс відстань до 2 км або 5 км)
Волокна: одномісний-8/125,8.7/125,9/125,10/125μm режимі (Макс відстань до 20-120 км)

Порт

RJ45-порт:
Для підключення STP/UTP 5 категорії кручений пари
Один оптичний порт:
Багаторежимні, подвійна волокна: SC або ST (50, 62,5/125μm)
Одиночному режимі, dual волокна: SC або FC (9/125μm)
Одномісний одне волокно режим: SC або FC (9/125μm)

Засоби перетворення

Перетворення засобів масової інформації, магазин і вперед/cut через

MAC адреса таблиці

1 К

Буферний пробіл

1Mbit

Потік керування

Повний дуплекс: потік контролю;
Напівдуплексний: зворотного тиску

Затримка

Магазин і вперед: 9.6μs; вирізати через: 0.9μs

BER

andlt; 19-9

НАПРАЦЮВАННЯ НА ВІДМОВУ

100,000 Годинники

Світлодіодний індикатор

PWR (блок живлення); FX ПОСИЛАННЯ/акт (оптичний зв'язок/Акція)
FDX (повний дуплекс FX), TP ПОСИЛАННЯ/акт (кручений пари посилання/Акція)
TP 100 (100 М швидкість передачі з кручений пари),
FX-100 (100 М швидкість передачі з оптичного волокна)

Джерело живлення

DC5V 1A (зовнішній), AC220 0.5A / DC-48 (внутрішній)

Споживана потужність

andlt; 2W

Робочої температури

-10 ~ +55

Операційні вологості

5%~90%

Підтримання температури

-40 ~ 70ºC

Збереження вологості

5% ~ 90% non конденсації

Розміри

71 мм (W) * 94 мм (D) * 26мм (H) (зовнішнього джерела живлення)

Замовлення інформації

Модель

Довжина хвилі

Волокно

TX порт

Волокно режим

TX живлення (дБм)

RX сіна.
(дБм)

Відстань

FM-1100-02

850/1310nm

SC/САНКТ

RJ-45

ММ, дуплекс

-22 -12

≤-30

2 км

FM-1100-L2

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-15--8

≤-37

20 км

FM-1100-L4

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-8 до -3

≤-37

40 км

FM-1100-L6

1310nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3-0

≤-37

60 км

FM-1100-L8

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-8 до -3

≤-40

80 км

FM-1100-10

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

-3-0

≤-40

100 км

FM-1100-12

1550nm

SC/FC

RJ-45

С. М., дуплекс

0-3

≤-40

120 км

FM-1101-L2A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-13--8

≤-36

20 км

FM-1101-L2B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-13--8

≤-36

20 км

FM-1101-L4A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L4B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-8 до -3

≤-36

40 км

FM-1101-L8A

T1310/R1550

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-5--3

≤-36

80 км

FM-1101-L8B

T1550/R1310

SC

RJ-45

С. М., BI-ДІ

-5--3

≤-36

80 км

PDF
10-100 мультимедійні конвертер

Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників швидко ethernet a10-100 sfp мультимедійні конвертер і волокон на мідну коаксіальний волокно оптичний Конвертор валют своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: швидко ethernet a10-100 SFP-мультимедійні конвертер і волокон на мідну коаксіальний волоконно-оптичного перетворювача виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop