Індивідуальні 10 г 2 км, 80 км, 40 км, 300 м 850nm 1310nm, 1550nm Dual оцінити 1000base Sx SFP волокна CWDM Gibc SFP трансивер режим

Індивідуальні 10 г 2 км, 80 км, 40 км, 300 м 850nm 1310nm, 1550nm Dual оцінити 1000base Sx SFP волокна CWDM Gibc SFP трансивер режим

Опис CWDM SFP + трансивер призначена для SMF і працює на номінальна довжина хвилі з довжиною хвилі CWDM

Function

Опис
CWDM SFP + трансивер призначена для SMF і працює на номінальна довжина хвилі CWDM довжини хвилі. На приймач-передавач складається з двох розділів: передавач розділ включає в себе лазерний DFB. І приймач розділ складається з PIN фотодіод інтегровано в TIA. Всі модулі задовольнити класу я лазерна вимогам безпеки. Цифровий діагностики функції доступні через 2-дротовий послідовний інтерфейс, як вказано в SFF – 8472, який дозволяє в режимі реального часу доступ до пристрою робочих параметрів, таких як приймач-передавач температури, лазерний упередженість струму, передаються оптичної потужності, отриманих оптичної потужності та напруги живлення приймач-передавач.
Особливості
• Оптичний інтерфейс сумісний IEEE 802.3ae
• Електричні інтерфейс сумісний SFF 8431
• Технічні характеристики сумісний зі SFF 8472
• Гарячі підключаються на ходу
• Низька Споживана потужність
• Металевий корпус для чудового виконання EMI
• Єдиний + 3.3 v живлення
• Підтримка цифрових діагностичного моніторингу інтерфейс
• Випадок діапазон робочих температур: 0° C до + 70° С
• RoHS 6 сумісний і привести безкоштовно
• Задовольняти клас I safty requrement
Додатки
• 10GBASE Ethernet, волокна канал
• Високошвидкісне зберігання мереж, SAN волокна канал
• Комп'ютер кластера крос підключення
• Труби Користувальницькі швидкісної передачі даних

Замовлення інформації

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Відстань

Довжина хвилі

Вихідна потужність
(дБм)

ReceiverSensitivity
(дБм)

DDMI

ФКП xx9-10xD

10Gbps

10 км

CWDM DFB

-6~-1

< -15, PIN-КОД

N(Y)

ФКП xx9-20xD

10Gbps

20 км

CWDM DFB

-6~-1

<-16, PIN-КОД

N(Y)

ФКП xx9-40xD

10Gbps

40 км

CWDM DFB

-1~4

< -15, PIN-КОД

N(Y)

ВДП xx9-80xD

10Gbps

80 км

CWDM DFB

0~5

<-23 APD

N(Y)

PDF
CWDM SFP + приймач-передавач

Опис продукту

SFP-1080-Cxx є муніципалітет CWDM 10 Г SFP + оптичних модуля. Він доступний для всіх 8 andquot; mainandquot; CWDM канали 1471nm 1611nm довжин хвиль.
На приймач-передавач підтримує всі 10 Г Оцінений швидкості для мереж Ethernet, SONET, SDH або Fibre Channel.
SFP 1080 Cxx є загальний номер деталі, що представляють поєднання двох цифр, які визначають wavelegth використовується.
Наприклад, SFP-1080-C47 є муніципалітет CWDM SFP + приймач-передавач працює 1471nm довжиною хвилі.
Є також доступні CWDM 10 Г трансивери кілька каналів CWDM в 1270 1470nm діапазону. Але ці модулі є дефіцитними і доступний тільки
за спеціальним замовленням. Будь ласказв'язатися з намиі дізнатися про наявність таких моделей.

Протестовані і знайшли сумісний на різних 10 Г Ethernet переключається з Cisco, ялівець, Force10, Edge-Core і інших виробників.

SFP 1080 Cxx 10 Г SFP + CWDM 80 км трансивер специфікації

Форм-факторSFP
Швидкість9,95 до 10,3 Гбіт/с
Оптичні сполучна лініяподвійний LC
Дальність80 км
ПотужністьОдномісний 3.3 v
Дотримання вимогMSA SFF-8431, RoHS
Режим роботиCWDM ITU канали
Тип волокнаОдномодових 9/125um
Довжина хвиліCWDM ITU сітки (1471 ~ 1611nm)
Цифровий діагностикиТак (SFF – 8472 сумісний)

Dual ставка 1000BASE-SX і 10GBASE-SR SFP + приймач-передавач (MMF, 850nm, 300 м, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

SFP-10GSR-85

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

1 / 10.3Gbps

Довжина хвилі

850nm

Макс кабель відстань

300 м над OM3 ММФ

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

ВІЛ-850nm

Тип кабелю

ММФ

DOM підтримки

Так

TX влади

-6 ~-1dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -11.1dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000

OEM andamp; Митний

Партнерські відносини з різних світових виробників класу OEM протягом 8 років, Sopofiber здатна забезпечити настроювану та ефективні рішення висока якість для всіх потреб і специфікацій, включаючи оптичного механічного проектування, ради заготовок друкованих плат (друкованої плати) макета й електричної схеми, програмного забезпечення andamp; Прошивки дизайн інтегрованих Асамблеї конкретними ярликами, і т. д. Бурхливі продажів і сприятливі Відгуки користувачів Sopofiber розширюється швидко по всьому світу і стає провідним постачальником оптичні комунікаційні промисловості. Якщо ви зацікавлені в нашій продукції, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Упаковка andamp; Маркування

Це легко взяти і добре захищений трансивер пакет маркуються і позначаються bysopofiberas за замовчуванням. Індивідуальні рішення етикетку чи упаковку доступні як запит.

10 Г SFP + приймач-передавач (MMF, 1310nm, за 2 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

SFP-10GLRM-31

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

2 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

FP-1310nm

Тип кабелю

ММФ

DOM підтримки

Так

TX влади

-6,5 ~-0.5dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -10dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10GBASE-LR SFP + приймач-передавач (СМП, 1310nm, 10 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

SFP-10GLR-31

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

10 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

DFB 1310nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

-8,2 ~ 0.5dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -14.4dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10 Г SFP + приймач-передавач (СМП, 1550nm, 100 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

SFP-10GZRC-55

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1550nm

Макс кабель відстань

100 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

EML 1550nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

-1,5 ~ 5dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -24.5dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


1、Product введення:CWDM SFP спеціальні CWDM SFP TX і RX з ту ж довжину хвилі

На CWDM SFP малого форм фактор підключаються (SFP Спеціалізований) є компактний оптичних трансивер використовується в оптичні

зв'язку для телекомунікацій та даних комунікацій додатків на на CWDM

SFP 1270, CWDM SFP 1290, CWDM SFP 1310, CWDM SFP 1330 CWDM SFP 1350, CWDM SFP

1370, CWDM SFP 1390 CWDM SFP 1410 CWDM SFP 1430, CWDM SFP 1450, CWDM SFP 1470,

CWDM SFP 1490, CWDM SFP 1510, CWDM SFP 1530 РОЦІ CWDM SFP 1550 CWDM SFP 1570,

CWDM SFP 1590, CWDM SFP 1610. Довжина хвилі. Це популярні промисловості формат, підтримуваний кілька

волокно оптичний omponent постачальників. SFP трансивери призначені для підтримки SONET/SDH, Gigabit Ethernet,

Fibre Channel, інші зв'язку стандартів SFP трансивери доступні і з різними

Передавач і приймач типів, що дозволяє користувачам вибирати відповідні приймач-передавач для кожної ссилки

забезпечити необхідну оптичних досяжності над доступні оптичне волокно. SFP трансивери є комерційно

доступні з можливістю для datarates до 10 Гбіт/с SFP +.

Спеціальні CWDM SFP BIDI CWDM SFP, TX і RX з ту ж довжину хвилі, що використовується у випадках були

itand #39; s, необхідні для запуску 18 1G каналів у одному волокні. Він поставляється з косу LC/APC або SC/APC пришестя

вихід з порту приймач-передавач.

2、Product параметр:CWDM SFP спеціальні CWDM SFP TX і RX з ту ж довжину хвилі

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функцію:CWDM SFP спеціальні CWDM SFP TX і RX з ту ж довжину хвилі

· Гарячі PluggableSFPFootprintLCOpticalTransceiver

· CanbeusedwithsinglefiberCWDMsystemordualfiberCWDMsystem

·100MB ~ 10Gbspeedrates

· MSAcompatible SmallForm-FactorPluggable (SFP)

· CompliantwithIEEE802.3zGigabitEthernet1000BASE-ZX

· CompliantwithFibreChannel1XSM-LC-LFC-Пі

·18Wavelength (λ): 1270nmto1610nmCWDMDFBLDTransmitter

· Upto41dB/1G,35dB/2.67G,47dB/100MBPowerBudgetatLeast

· AC/ACCouplingaccordingtoMSA

· Одномісний + 3.3VPowerSupply

· RoHSCompliant

·0to70oCor-40to85oCoperationtemperaturerange.

· Class1LaserInternationalSafetyStandardIEC-60825Compliant

4、 доставку та обслуговування:CWDM SFP спеціальні CWDM SFP TX і RX з ту ж довжину хвилі

1) оплати:

2 доставки:

3) обслуговування:

5、 рекомендації:CWDM SFP спеціальні CWDM SFP TX і RX з ту ж довжину хвилі

1)SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

2)100BASE-SX є версією Fast Ethernet над оптичне волокно

3)SFP 4 Г SFP 4 г полягає у використанні опто-волоконного зв'язку і лазерна отримання живлення, функція hotplug.

4)DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

5)Компактний SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

10GBASE-SR SFP + приймач-передавач (MMF, 850nm, 300 м, LC, DOM)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

SFP-10GSR-85

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

10.3125Gbps

Довжина хвилі

850nm

Макс кабель відстань

300 м над OM3 ММФ

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

ВІЛ-850nm

Тип кабелю

ММФ

DOM підтримки

Так

TX влади

-6 ~-1dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -11.1dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10GBASE-ZR XFP трансивер (СМП, 1550nm, 80 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

XFP-10GZR-55

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

XFP

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1550nm

Макс кабель відстань

80 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

EML 1550nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

0 ~ 4dBm

Чутливість приймального тракту

andlt;-24dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10GBASE-ER X2 приймач-передавач (СМП, 1550nm, 40 км, SC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

X2-10GER-55

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

X2

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1550nm

Макс кабель відстань

40 км

Інтерфейс

SC дуплекс

Оптичні компоненти

EML 1550nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

-4.7 ~ 4dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -15.8dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10GBASE-SR X2 приймач-передавач (MMF, 850nm, 300 м, SC, DOM)

Відомості про продукт

Частина Nunmber

X2-10GSR-85

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

X2

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

850nm

Макс кабель відстань

310 Л

Інтерфейс

SC дуплекс

Оптичні компоненти

ВІЛ-850nm

Тип кабелю

JM!

DOM підтримки

Так

TX влади

-7.3 ~-1.2dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -11.1dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


10GBASE-ER SFP + приймач-передавач (СМП, 1550nm, 40 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Номер

SFP-10GER-55

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

SFP +

Швидкість передачі даних Макс

10Gbps

Довжина хвилі

1550nm

Макс кабель відстань

40 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

EML 1550nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

-4.7 ~ 4dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -15.8dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000



Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників замовний 10 г 2 км, 80 км, 40 км, 300 м 850nm 1310nm, 1550nm Подвійна швидкість 1000base sx sfp волокна cwdm gibc sfp трансивер режиму своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: індивідуальні 10 г 2 км, 80 км, 40 км, 300 м 850nm 1310nm, 1550nm, dual оцінити 1000base sx SFP волокна cwdm gibc SFP трансивер режимі виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop