Cisco X2 Xfp 10 г Lr Sr мм Oc192sr 10gbase сумісний SFP + 1310nm 20 км IND приймач-передавач

Cisco X2 Xfp 10 г Lr Sr мм Oc192sr 10gbase сумісний SFP + 1310nm 20 км IND приймач-передавач

Cisco XFP-10 Г-MM-SR сумісний 10GBASE-SR XFP трансивер (MMF, 850nm, 300 м, LC, DOM) відомості про продукт ОЕМ & підсилювач

Function

Cisco XFP-10 Г-MM-SR-сумісних 10GBASE-SR XFP приймач-передавач (MMF, 850nm, 300 м, LC, DOM)

Відомості про продукт

Cisco справжнього

XFP-10 Г-MM-SR

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

XFP

Швидкість передачі даних Макс

10.3125Gbps

Довжина хвилі

850nm

Макс кабель відстань

300 м над OM3 ММФ

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

ВІЛ-850nm

Тип кабелю

ММФ

DOM підтримки

Так

TX влади

-3,5 ~ 5.3dBm

Чутливість приймального тракту

andlt;-13dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000

OEM andamp; Митний

Партнерські відносини з різних світових виробників класу OEM протягом 8 років, Sopofiber здатна забезпечити настроювану та ефективні рішення висока якість для всіх потреб і специфікацій, включаючи оптичного механічного проектування, ради заготовок друкованих плат (друкованої плати) макета й електричної схеми, програмного забезпечення andamp; Прошивки дизайн інтегрованих Асамблеї конкретними ярликами, і т. д. Бурхливі продажів і сприятливі Відгуки користувачів Sopofiber розширюється швидко по всьому світу і стає провідним постачальником оптичні комунікаційні промисловості. Якщо ви зацікавлені в нашій продукції, будь ласка, не соромтеся звертатися до нас.

Упаковка andamp; Маркування

Це легко взяти і добре захищений трансивер пакет маркуються і позначаються bysopofiberas за замовчуванням. Індивідуальні рішення етикетку чи упаковку доступні як запит.

XFP-10GLR-OC192SR сумісний 10GBASE-LR/LW, OC-192/STM-64 і SR-1 XFP трансивер Cisco (СМП, 1310nm, 10 км, LC, DOM)

Відомості про продукт

Cisco справжнього

XFP-10GLR-OC192SR

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

XFP

Швидкість передачі даних Макс

10.3125Gbps

Довжина хвилі

1310nm

Макс кабель відстань

10 км

Інтерфейс

LC дуплекс

Оптичні компоненти

DFB 1310nm

Тип кабелю

SMF

DOM підтримки

Так

TX влади

-6 ~ 0dBm

Чутливість приймального тракту

andlt;-14.5dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000


Cisco X2-10 Гб-SR сумісний 10GBASE-SR X2 трансивер (MMF, 850nm, 300 м, SC, DOM)

Відомості про продукт

Cisco справжнього

X2-10 ГБ-SR

Ім'я постачальника

Fiberstore

Тип форми

X2

Швидкість передачі даних Макс

10.3125Gbps

Довжина хвилі

850nm

Макс кабель відстань

300 м над OM3 ММФ

Інтерфейс

SC дуплекс

Оптичні компоненти

ВІЛ-850nm

Тип кабелю

ММФ

DOM підтримки

Так

TX влади

-7.3 ~-1.2dBm

Чутливість приймального тракту

andlt; -11.1dBm

Комерційний температурний діапазон

0 до 70° C (32-158° F)

Узгоджена HTS код

8517706000



Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників cisco x2 xfp 10 г lr sr мм oc192sr 10gbase сумісний sfp + 1310nm 20 км ind трансивер своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 г lr sr мм oc192sr 10gbase сумісний SFP + 1310nm 20 км ind трансивер виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: sales1@sopo.net.cn

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop