980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM волокно оптичний роз'єм Mux Demux модуль для бізнес-мережі

980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM волокно оптичний роз'єм Mux Demux модуль для бізнес-мережі

Опис мікро-оптики WDM використовує тонка плівка покриття технології і власної дизайн-потік металу склеювання мікро оптики упаковки.

Function

Опис
Мікро-оптики WDM використовує тонка плівка покриття технології і власної дизайн-потік металу склеювання мікро оптики упаковки. Вона забезпечує втрата низького вставки, висока канал ізоляції, низькотемпературна чутливість і епоксидні вільний шлях оптичний.
Особливості
• Низький вставки втрати
• Висока повернення втрати
• Широкий операційних диапазоні
• Висока канал ізоляції
• Висока стійкість і надійність
• Епоксидної безкоштовний оптичних контуром
Додатки
• Системи моніторингу
• Мережа WDM
• Передавачів і клітковини лазерів
• Волокно оптичний підсилювач
• Волокон оптичних приладів

Експлуатаційні характеристики

Параметр

MWDM-54

MWDM-59

Pass канал диапазоні (Нм)

1530~1565

1525~1600

Відображати каналом довжиною хвилі (Нм)

1450~1490

965~1000

Вставки втрати (dB)

Відобразити канал

≤0.5

≤0.7

Pass канал

≤0.6

≤0.9

Вставки втрати варіації

andlt; 0,3

Ізоляція @Add/Drop канал

Відобразити канал

andgt; 15

andgt; 15

Pass канал

andgt; 25

andgt; 30

Втрата інерційного температурна чутливість (дБ/℃)

andlt; 0,005

Поляризація залежні втрати (dB)

andlt; 0,1

Поляризаційно-модової (ps)

andlt; 0,1

Направленість (dB) (вхід додати виводу падіння, додайте до падіння

andgt; 50

Повернення втрати (dB)

andgt; 55

Максимальна потужність обробки (МВт)

500

Opterating температури (℃)

-10~+75

Температура зберігання (℃)

-40~+85

Тип волокна

Corning SMF 28e волокно

Привіт 1060 Corning волокна на загальних andamp; Відображення порту, SMF 28e волокна на прохід порт

Пакунок Dimention

Φ5.5x34 (L38 для сипучих tube 900um)

Специфікації можуть змінюватися без попереднього повідомлення.

Вище специфікації є для пристрою без з'єднувальних елементів.

Замовлення інформації

MWDM

X

X

X

XX

Довжина хвилі

Тип волокна

Довжина волокон

З/роз'єм

54 = 1550 пас/1480 відображають
59 = 1550 пас/980 відображають

1 = голими волокно
2 = 900um втратити трубки

1 = 1 м
2 = 2 м

0 = none
1 = ФК/APC
2 = ФК. / ШТ.
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = вказати

PDF
1480 980/1550/1550 фільтрувати WDM

Sopofiberand #39; Мікро-оптичні WDM використовує тонка плівка покриття технології і власної дизайн-потік металу склеювання мікро оптики упаковки.
Вона забезпечує втрата низького вставки, висока канал ізоляції, низькотемпературна чутливість і епоксидні вільний шлях оптичний.

PerformanceSpecifications

Параметр

FWDM4/35

FWDM5/34

FWDM34/5

PassBandWavelengthRange(nm)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

ReflectionBand1WavelengthRange(nm)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

ReflectionBand2WavelengthRange(nm)

1540~1560

1480~1500

Insertionloss(DB)

ReflectChannel

≤0.6

PassChannel

≤0.8

PassBandRippler(dB)

andlt; 0,3

Ізоляція

ReflectChannel

andgt; 15

PassChannel

andgt; 30

InsertionLossTemperatureSensitivity(dB/)

andlt; 0,005

PolarizationDependentLoss(dB)

andlt; 0,1

PolarizationModeDispersion(ps)

andlt; 0,1

Directivity(DB)

andgt; 50

Returnloss(DB)

andgt; 50

MaximumPowerHandling(mW)

1000

OperatingTemperature ()

-20~+80

StorageTemperature ()

-40~+85

PackageDimension(mm)

Φ5.5x34(L38for900umLoosetube)

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

OrderingInformation

MWDM

X

X

X

XX


Довжина хвилі

FiberType

FiberLength

В / OutConnector

4/35 = 1490pass

1310andamp; 1550reflect

5/34 = 1550pass

1310andamp; 1490reflect

34/5 = 1310andamp; 1490pass

1550reflect

1 = Barefiber

2 = 900umloosetube

1 = 1 м

2 = 2 м

0 = none

1 = ФК/APC

2 = ФК. / ШТ.

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = вказати



Експлуатаційні характеристики

Параметр

FWDM 4/35

FWDM 5/34

FWDM 34/5

Pass гурт диапазоні (Нм)

1480~1500

1540~1560

1260 ~ 1360andamp; 1480 ~ 1500

Відображення смуги 1 диапазоні (Нм)

1260~1360

1260~1360

1540~1560

Відображення смуги 2 диапазоні (Нм)

1540~1560

1480~1500

Вставки втрати (dB)

Відобразити канал

≤0.6

Pass канал

≤0.8

Пас Rippler Band (dB)

andlt; 0,3

Ізоляція

Відобразити канал

andgt; 15

Pass канал

andgt; 30

Вставки втрати температурна чутливість (дБ/℃)

andlt; 0,005

Поляризація залежні втрати (dB)

andlt; 0,1

Поляризаційно-модової (ps)

andlt; 0,1

Направленість (dB)

andgt; 50

Повернення втрати (dB)

andgt; 50

Максимальна потужність обробки (МВт)

1000

Робочої температури (℃)

-20~+80

Температура зберігання (℃)

-40~+85

Пакет розмірності (мм)

Φ5.5x34 (L38 для сипучих tube 900um)

Специфікації можуть змінюватися без попереднього повідомлення.

Вище специфікації є для пристрою без з'єднувальних елементів.

Замовлення інформації

MWDM

X

X

X

XX

Довжина хвилі

Тип волокна

Довжина волокон

З/роз'єм

4/35 = 1490 пас
1310andamp; 1550 відображають
5/34 = 1550 пас
1310andamp; 1490 відображають
34/5 = 1310andamp; 1490 пройти
1550 відображають

1 = голими волокно
2 = 900um втратити трубки

1 = 1 м
2 = 2 м

0 = none
1 = ФК/APC
2 = ФК. / ШТ.
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = ST
6 = LC
S = вказати

PDF
1310, 1490, 1550nm фільтр WDM


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-filter-wdm волокно оптичний роз'єм mux demux модуль для бізнес-мережі за високу якість і низьку ціну продукти та відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: 980nm-1310nm-1550nm-1480-1490-Filter-WDM волокно оптичні роз'єм mux demux модуль для бізнес мережа виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: sales1@sopo.net.cn

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop