850nm/1060nm/980nm/1480nm високо-power-поляризаційно нечутливим Usb оптичних поєднанні ізолятора СК

850nm/1060nm/980nm/1480nm високо-power-поляризаційно нечутливим Usb оптичних поєднанні ізолятора СК

Ізолятор є свого роду оптичний компонент, його основні функції, щоб реалізувати позитивний передачі оптичного сигналу і перешкоджає зворотному світла

Function

Ізолятор є свого роду оптичний компонент, його основні функції реалізувати позитивний передачі оптичного сигналу і перешкоджає зворотному світла.

Особливості
• Низький вставки втрати
• Висока ізоляції
• Високим обробці влади
• Висока повернення втрати
Додатки
• Волокна лазерного лінії моніторингу
• Контрольно-вимірювальних приладів
• Волокна підсилювач
• Лабораторія досліджень

Експлуатаційні характеристики

Параметрів

Блок

Значення

Довжина хвилі центр (λc)

нм

1064 або указування

Робочий діапазон довжина хвилі

нм

±10

Ізоляція Typ.Peak

дБ

32~40

Мін. ізоляція в 23℃

дБ

26

Typ.Peak вставки втрати

дБ

0.6

Макс. Вставки втрати в 23℃, λc

дБ

1.0

Мін. повернення втрати (порт 1/порт 2)

дБ

50/50

Макс. Поляризація залежних, на втрату 23℃

дБ

0.15

Макс. Оптичної потужності (CW)

W

1,3,5,10,20 або указування

Макс. Розтягуючих навантаження

N

5

Тип волокна

Hi1060 волокно або LMA волокна

Робочої температури

-5 до + 50

Температура зберігання

-20 до +75

* Для імпульсних додатків, pls і обговорити з нашими.

* Фактична пакет розміри можуть різнитися від, як показано нижче креслення, бо точні розміри будь ласка, звертайтеся наші.

Замовлення інформації

HPPII

X X X X

XX

X-X

X

X

X

Довжина хвилі

Пакет типу

Вручення влади

Роз'єм типу

Волокно жакет

Довжина волокон

1064 = 1064nm
S = спеціальні

C1 = типу C1
С2 = тип C2

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20ВТ

N = None
S = спеціальні

1 = голими волокно
2 = 900um втратити трубки
3 = 2 мм кабель
4 = 3 мм кабель

1 = 1 м
2 = 2 м
S = вказати

PDF
Висока потужність поляризації нечутливим ізолятор

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Особливості

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Додатки

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. телекомунікації

PerformanceSpecifications

Wavelength(NM)

1060

1480

Тип

SingleStage

DualStage

SingleStage

DualStage

Сорт

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(DB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(NM)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ +75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Dimensions(mm)

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Довжина хвилі

Сорт

PigtailStyle

FiberLength

Пакет

В / OutConnector

= Singlestage

МО = Dualstage

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = преміум

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 м

2 = 1,5 м

3 = 2,0 м

4 = CustomLength

B = Btype

0 = none

1 = ФК/APC

2 = ФК. / ШТ.

3 = SC/ЗМІННОГО СТРУМУ

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Особливості

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. економічно вигідна

Додатки

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. контрольно-вимірювальних приладів

PerformanceSpecifications

Параметр

Специфікація

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(DB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

Є

XX

X

X

X

XX


Довжина хвилі

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

В / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 м

2 = 0,5 м

3 = 1,0 м

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = none

1 = ФК/APC

2 = ФК. / ШТ.

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = спеціальні


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників 850nm/1060nm/980nm/1480nm високо-power-поляризаційно нечутливим usb оптичних спарених ізолятора ic своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm високо-power-поляризаційно нечутливим usb оптичних поєднанні ізолятора ic виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop