1 ГБ/2 Гб, 4 порту/8 порт/24 порт 2х2 обійти механічних висока швидкість волокон оптичних Vag мікро коаксіальний Touch Hdmi перемикач

1 ГБ/2 Гб, 4 порту/8 порт/24 порт 2х2 обійти механічних висока швидкість волокон оптичних Vag мікро коаксіальний Touch Hdmi перемикач

Sopofiber' 2x2BA перемикач оптичні є славиться своєю високою продуктивністю, низьким вставки втрати і компактний розмір.

Function

Sopofiber'2x2BAOpticalSwitchisfamousforitshighperformance, lowinsertionlossandcompactdimension.

ItisanidealComponentforOADM, OXC, systemmonitorandprotection. Withcompactpackage,

itcanbeeasytointegrateintoahighdensityopticalcommunicationsystem.

Особливості

1. LowInsertionLoss

2. WideWavelengthRange

3. LowCrosstalk

4.HighStability, HighReliability

5.Epoxy-freeonOpticalPath

Запиральний 6.LatchingandNon

Застосування

1. MetropolitanAreaNetwork

2. Componenttesting

3. SystemMonitor

4. ConfigurableOADM

Продуктивність

Параметрів


FY - 2 × 2BA

WavelengthRange

нм

1260~1650

OperatingWavelength

нм

1310/1550

InsertionLoss

дБ

Typ:0.8Max:1.0

ReturnLoss

дБ

≥50

Перехресних перешкод

дБ

≥60

PDL

дБ

≤0.05

WDL

дБ

≤0.25

TDL

дБ

≤0.25

Повторюваність

дБ

≤±0.02

Джерело живлення

v

3.0or5.0

Все життя

разів

≥107

SwitchTime

MS

≤8

TransmissionPower

МВт

≤500

OperatingTemperature

-20~+70

StorageTemperature

-40~+85

Вага

г

25

Вимір

мм

(L) 55 × (W) 30 × (H) 12.8 (припуском ± 0,1 ~ 0,2 мм) customizationisavailable.

Електричні

Технічні характеристики

Напруга

Струм

Опір

5VLatching

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

Запиральний 5VNon

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3VLatching

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

Запиральний 3VNon

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

OrderingInformation

Режим

Довжина хвилі

VoltageType

ControlModel

FiberType

FiberDiameter

FiberLength

Сполучна лінія

S = SM

M = ММ

85 = 850nm

13 = 1310nm

14 = 1490nm

15 = 1550nm

162 = 1625nm

13/15=1310/1550

X: інші

3 = 3V

5 = 5V

L = Запиральний

N = Non замки

5=50/125

6=62.5/125

9 = 9/125

X = інші

25 = 250um

90 = 900um

20 = 2,0 мм

X = інші

05 = 0,5 м

10 = 1,0 м

15 = 1,5 м

X = інші

OO = None

FP = ФК. / ШТ.

FA = ФК/APC

SP = SC/PC

SA = SC/APC

STP = ST. / ШТ.

ДПАУ = ST/APC

LP = LC/PC

LA = LC/APC

X: інші

Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий добре відомий як один з найбільших виробників з 1 ГБ/2 Гб, 4 порту/8 порт/24 порт 2х2 обійти механічних висока швидкість волокон оптичних vag мікро коаксіальний touch hdmi перемикач своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: 1 ГБ/2 Гб, 4 порт/8 порт/24 порт 2х2 обійти механічних висока швидкість волокон оптичних vag мікро коаксіальний touch hdmi перемикач виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешеві
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: 18818523155@163.com

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop