1310nm, 1550nm 10 Гб DWDM SFP Sx трансивер Gigabit Ethernet

1310nm, 1550nm 10 Гб DWDM SFP Sx трансивер Gigabit Ethernet

Введення продукту: DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

Function

1、Product введення:DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

Щільні трансивери довжини хвилі поділ мультиплексування (DWDM) малого форм-фактор підключаються на ходу (SFP) забезпечити

високих швидкостях і фізичної компактність цього todayand #39; s мереж вимагають при доставці розгортання

гнучкість та інвентаризації контролювати цей попит адміністратори мережі. Наші SFPs DWDM доступні у всіх

100 ГГц або 50 ГГц З-діапазону довжин хвиль на сітці DWDM МСЕ. Вони призначені для декількох джерел

Угоди (MSA) стандартів для забезпечення сумісності обладнання широку мережу. Як лічильники багатотарифні інтерфейси вони

підтримку будь-якого протоколу з 100 Мбіт/с до 4.25 Гбіт/с, 8 Г/10 Г, будь ласка, дивіться SFP + категорії.

Трансивери EOLS 16xx xx є малим форм фактор підключаються модулі для двонаправленого серійний оптичні

передачі даних, таких як 4 x / 2 x / 1 х Fibre Channel, SDH/SONET, Ethernet додатків. Модулі

є гарячих підключаються на ходу та цифровим діагностичних функції доступні через I2C послідовної шини, вказані в в SFP

MSA SFF – 8472. Модулі відповідає вимогам стандарту IEEE802.3 Gigabit Ethernet і

ANSIFibre Channel специфікацій і підходять для зв'язків при Gigabit Ethernet і волокна

Каналсередовищах. Може використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи.

2、Product параметр:DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функцію:DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Гарячі PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF – 8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/Extended:-5to70 ° C

4、 доставку та обслуговування:DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

1) оплати:

2 доставки:

3) обслуговування:

5、 рекомендації:DWDM SFP використовуватися з одного волокна DWDM системи і подвійний волокна DWDM системи

1)SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

2)100BASE-SX є версією Fast Ethernet над оптичне волокно

3)SFP 4 Г SFP 4 г полягає у використанні опто-волоконного зв'язку і лазерна отримання живлення, функція hotplug.

4)CWDM SFP

5)Компактний SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Опис
DWDM SFP + трансивери призначені для передачі і приймання оптичних даних над одномодовому оптичне волокно. Цифровий діагностичних функції доступні через послугами I2C. Цей модуль призначений для одного волокна і працює на номінальна довжина хвилі МСЕ Grid, C Band DWDM довжиною хвилі. Це є з SFP + 20-контактний роз'єм дозволити гарячі під ' єднайте спроможності. Розділ передавач використовує DWDM EML лазерних і клас 1 лазерний сумісний відповідно до міжнародної безпеки стандарту IEC-60825. Розділ приймач використовує PIN детектор і обмежуючих IC пост підсилювача.
Особливості
• Оптичний інтерфейс сумісний IEEE 802.3ae
• Електричні інтерфейс сумісний SFF-8431
• Технічні характеристики сумісний зі SFF 8472
• Сумісний зі SFP + MSA
• Гарячі підключаються SFP слід
• Низька Споживана потужність
• Вбудовані цифрові діагностичних функції
• Клас 1 лазерний виріб відповідає вимогам EN 60825-1
• Потужність dissipationandlt; 1.5W
• Випадок діапазон робочих температур:-5 ° С до 70 ° C
Додатки
• 10 Г Ethernet з FEC
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps SONET/SDH ITU-T G.709
• 10 Г БАЗИ ZR/ZW
• 80 км 10 Г клітковини канал

Замовлення інформації

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Відстань

Довжина хвилі

Вихідна потужність (дБм)

Чутливість приймального тракту
(дБм)

DDMI

ВДП xx9-40xD

10Gbps

40 км

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

ВДП xx9-80xD

10Gbps

80 км

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + приймач-передавач


Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників 1310nm/1550nm 10 Гб dwdm sfp sx трансивер gigabit ethernet своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: 1310nm/1550nm 10 Гб DWDM SFP sx трансивер gigabit ethernet виробників, фабрика, зроблено в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: sales1@sopo.net.cn

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop