1310nm, 1490nm, 1550nm КЗС ЛГ Lr Sgmii-SFP Genpon Олт ОНУ трансивер Lc SFP Sx плюс

1310nm, 1490nm, 1550nm КЗС ЛГ Lr Sgmii-SFP Genpon Олт ОНУ трансивер Lc SFP Sx плюс

1、Product введення: SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

Function

1、Product введення:SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

SGMII SFP призначені для додатків 100BASE-FX, з побудувати в PHY пристрій підтримує інтерфейс SGMII.

Стандартний serial ID інформації, сумісні з SFP MSA описує можливості на приймач-передавач

стандартні інтерфейси, виробник та іншу інформацію. Устаткування хост можна отримати доступ до цієї інформації

через 2-дротовий serial CMOS EEPROM протоколу. Для отримання додаткової інформації будь ласка, зверніться до декількох джерел SFP

Угоди (MSA). SGMI SFP трансивери є 100BASE-FX малому форм-фактор Pluggable (SFP) швидко

Перетворювачі інтерфейсу Ethernet SFP гігабітні порти.

2、Product параметр:SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

1234
5678
9101112
13141516

3. продукт функцію:SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

·upto20kmtransmissionwithSMFatleast

· Build-inPHYsupportingSGMIIInterface

· SupportMoreLinkStatusMonitor, прибутковості

· CRC,PackageCounterandFarEndFaultIndication(FEFI)

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· CompliantwithSFPMSApackagewithduplexLCConnector

· StandardSerialIDinformationCompliantwithSFPMSA

· OperatingCaseTemperatureStandard:0 С ~ + 70CandIndustrial:-40 с ~ +85C

4、 доставку та обслуговування:SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

1) оплати:

2 доставки:

3) обслуговування:

5、 рекомендації:SGMII SFP є стандартним serial ID, сумісний з SFP MSA бази - 100 fx дизайну додатків

1) SFP 100 М 1 Г

2) SFP 4 Г

3) DWDM SFP

4)CWDM SFP

5) Компактний SFP CSFP

6)BIDI SFP SDHSONET

Опис
10 gigabit SFP + приймач-передавач призначена для передачі і приймання оптичних даних над MMF/SMF.
SFP + модуль електричного інтерфейс є сумісний SFI електрична специфікації. Введення передавач і приймач вихідний імпеданс 100 Ом диференціал. Лінії даних є внутрішньо змінного струму в поєднанні. Модуль надає диференціальної припинення і зменшення диференціальної до поширених режим перетворення для припинення якість сигналу і низькою EMI. SFI зазвичай працює понад 200 мм, поліпшення FR4 матеріалу або вгору для про стандартні FR4 150mmof з один роз'єм.
Особливості
• Оптичний інтерфейс сумісний IEEE 802.3ae
• Електричні інтерфейс сумісний SFF-8431
• Гарячі підключаються на ходу
• Низька Споживана потужність
• Металевий корпус для чудового виконання EMI
• Вдосконалений прошивки дозволити клієнта системи шифрування інформації повинні зберігатися в приймач-передавач
• SFP + економічно ефективні рішення, дає можливість вище порту щільності і більшою пропускною здатністю
Додатки
• 10GBASE в 10.3125Gbps
• 10GBASE в 9.953Gbps
• Оптичний думати нестандартно.

Замовлення інформації

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Відстань

Довжина хвилі

Вихідна потужність
(дБм)

Чутливість приймального тракту
(дБм)

DDMI

FPP 859 S3xD

10Gbps

300 м

850nm VSCEL

-6~-1

< -10, PIN-КОД

Y

FPP-319-10xD

10Gbps

10 км

1310nm DFB

-6~-1

< -15, PIN-КОД

Y

FPP-319-L4xD

10Gbps

40 км

1310nm DFB

-1~4

<-15.8, PIN-КОД

Y

FPP-559-40xD

10Gbps

40 км

1550nm EML

-1~4

<-15.8, PIN-КОД

Y

FPP-559-80xD

10Gbps

80 км

1550nm EML

0~5

<-23 APD

Y

PDF
SFP + приймач-передавач

Опис
GEPON трансивер ОЛТ FETx 493133 x-ExCD є висока продуктивність модуль з SFP пакет підтримує швидкість передачі даних з типових 1,25 Гбіт/с для застосування ОЛТ GEPON до 20 км від передачі, itand #39; s призначений для зустрічі з IEEE Std 802.3ah™ -2004 1000BASE-PX20. SC rececptacle.
Особливості
• Двонаправленого SFP одномодовому приймач-передавач
• SC посудину
• Сумісний з IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1490nm безперервний режим 1.25Gbps передавач з DFB лазер
• 1310nm сплеск режимі 1.25Gbps ресивер з APD-TIA
• Цифровий діагностичних інтерфейс сумісний зі SFF 8472 v 9.4
• LVPECL сумісний дані вносяться /output
• Продовжував режимі отримав сигнал виходу сили індикації (RSSI)
• Відповідає з Директива RoHS
• Сумісний зі Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Максимальна досяжності 20 км
• Операційні випадку температура: стандарт: 0 до 70° с
Додатки
• GEPON ОЛТ P2MP застосунку
• Доступ до мережі
• Волокна в будинку, узбіччя, офіс (FTTx)

Замовлення інформації:

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Підходить
Мережа
Застосування

Довжина хвилі

Вихідна потужність
(дБм)

Приймач
Чутливість
(дБм)

DDMI

FETP-493133P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1490 DFB R1310 APD

2~7

<-28

Y

Опис
GEPON трансивер ОНУ FEUF 314933 x-ExCD є висока продуктивність модуль з SFF пакет підтримує швидкість передачі даних з типових 1,25 Гбіт/с для GEPON ОНУ застосунку до 20 км від передачі, itand #39; s призначений для зустрічі з IEEE Std 802.3ah™ -2004. SC rececptacle або косичку SC призначений для оптичних інтерфейс.
Особливості
• Двонаправленого SFF одномодовому приймач-передавач
• SC або SC/PC косу посудину є обов'язковим
• Сумісний з IEEE Std 802.3ah™ -2004
• 1310nm сплеск режимі 1.25Gbps передавач з FP лазер
• 1490nm безперервний режим 1.25Gbps ресивер з PIN
• Цифровий діагностичних інтерфейс сумісний зі SFF 8472 v 9.4
• Цифрова діагностичних Monitoting з зовнішніми калібрування
• Відповідає з Директива RoHS
• Сумісний зі Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• Максимальна досяжності 20 км
• Операційні випадку температура: стандарт: 0 до 70° с
Додатки
• IEEE 802.3ah 1000BASE-PX10, PX20
• GEPON ОНУ за P2MP застосування
• Застосування сплеск режимі.
• FTTx WDM широкосмугового доступу

Замовлення інформації:

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Підходить мережі
Застосування

Довжина хвилі

Вихідна потужність

(дБм)

Приймач

Чутливість

(дБм)

DDMI

FEUF-314933P-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933P-E2CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX10

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

FEUF-314933S-E1CD

1.25G/1.25G

PX20

T1310 FP R1490 PIN

-1~4

<-24

Y

Опис
X GPON ОНУ трансивер FGUF-31493-x2CD є висока продуктивність модуль з SFF 2 * 10 пакет підтримує зазвичай Asymetric даних швидкістю 1.244 Гбіт/с Tx, 2.488 Гбіт/с Rx для GPON ОНУ застосування до 20 км від передачі, itand #39; s призначений для одного волокна і використовується в оптичній мережі терміналів для ITU-T G.984.2 клас B +» або «ITU-T G.984.2 класу C+. SC rececptacle або косичку SC призначений для оптичних інтерфейс.
Особливості
• Двонаправленого SFF одномодовому приймач-передавач
• SC або SC/PC косу посудину є обов'язковим
• Сумісних з ITU-T G.984.2 класу C + або ITU-T G.984.2 класу C +
• Сумісний зі SFF MSA-2000
• Цифровий діагностичних інтерфейс сумісний зі SFF 8472 V10.3
• Цифрова діагностичних Monitoting з зовнішніми калібрування
• LVPECL диференціальної даних входів і виходів CML даних
• LVTTL сигналу виявлення виводу і LVTTL вибух контроль
• Сумісний зі Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1310 нм сплеск режимі передавач і приймач 1490-нм-безперервний режим
• 1,244 Гбіт/с DFB лазерний діод, 2.488 приймач APD-TIA Гбіт/с
• TSSI, функції TX_SD є обов'язковим
• Максимальна досяжності 20 км
• Операційні випадку температура: стандарт: 0 до 70° с
Додатки
• GPON ОНУ за P2MP програми

Замовлення інформації

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Підходить
Мережа
Застосування

Довжина хвилі

Вихід
Потужність
(дБм)

Приймач
Чутливість
(дБм)

DDMI

FGUF-314935P-B2CD

1.25G/2.5G

Класу В +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935P-C2CD

1.25G/2.5G

Класу C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-B2CD

1.25G/2.5G

Класу В +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

FGUF-314935S-C2CD

1.25G/2.5G

Класу C +

T1310 DFB R1490 APD

0.5~5

<-28

Y

Опис
GPON трансивер ОЛТ FGTx 49313 x-x2CD є висока продуктивність модуль з SFP пакет підтримує зазвичай Asymetric даних швидкістю 2.488Gbps Tx, 1.244Gbps Rx для застосування ОЛТ GPON аж до 20 км від передачі, він має призначені для одного волокна і використовується в оптичній мережі терміналів для ITU-T G.984.2 клас B +» або «ITU-T G.984.2 класу C+. SC rececptacle.
Особливості
• Двонаправленого SFP одномодовому приймач-передавач
• Гарячі підключаються і SC посудину на SMF
• Сумісних з ITU-T G.984.2
• Сумісний зі SFP MSA і RoHS
• Цифровий діагностичних інтерфейс сумісний зі SFF 8472 v 9.4
• Сплеск режимі сигналу виявити вихід якої є LVTTL сумісний.
• Сплеск режимі отримав сигнал виходу сили індикації
• Сумісний зі Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
• 1490 нм безперервному режимі передавач з DFB лазер
• 1310 нм сплеск режимі ресивер з APD-TIA
• Максимальна досяжності 20 км
• Операційні випадку температура: стандарт: 0 до 70° с
Додатки
• ОЛТ GPON для P2MP програм
• Доступ до мережі
• Волокна будинку, узбіччя, офіс

Замовлення інформації:

Кількість номер

Швидкість передачі даних

Підходить мережі
Застосування

Довжина хвилі

Вихідна потужність

(дБм)

Приймач

Чутливість

(дБм)

DDMI

FGTP-493153S-B2CD

2.5G/1.25G

Класу В +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

FGUP-493153S-C2CD

2.5G/1.25G

Класу C +

T1490 DFB R1310 APD

1.5~5

<-28

Y

Спираючись на великий досвід і знання, росіяни Примусовий є добре відомий як один з найбільших виробників 1310nm, 1490nm, 1550nm, КЗС ЛГ lr sgmii-sfp genpon Олт ОНУ трансивер lc sfp sx плюс своєю високою якістю і низькою ціною продукції і відмінний сервіс. Будь ласка, бути вільним, щоб купити дешеві товари, вироблені в Китай з нашого заводу.

Hot Tags: 1310nm, 1490nm, 1550nm, КЗС ЛГ lr sgmii-SFP genpon Олт ОНУ трансивер lc SFP sx плюс виробників, фабрика, зроблені в Китаї, якість, низькі ціни, дешево
Супутні товари
Зв'яжіться з нами
Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ

Адреса: JinDiDa промислової зони, Пак Langkou промисловості, Dalang вулиці, новий район Longhua, Шеньчжень, КНР

Телефон: +86-755-23124132

Факс: 86-755-23774378

Електронна пошта: sales1@sopo.net.cn

Росіяни Примусовий оптичний зв'язок Co., ТОВ
foottop